KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 9985702
nr 998 5702
Kopparstick
1700-tal, David Schulz von Schulzenheim, 15x10
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 november 2015
kl 19:02:26
300 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr